7 نکته با فاز کنترل

dashboardدر حالی که یک پیمانکار خوب ممکن است بتواند چیزهایی مانند دیوارها و کف را حل کند، نصب یک سیستم الکتریکی کامل بدون مجموعه ای از نقشه های به خوبی آماده شده غیرممکن است. اکثراً خدمات آنها رایگان است، بنابراین برای ارزیابی اینکه آیا نصب انرژی خورشیدی برای شما مناسب است یا خیر، نیازی به دلار ندارد.

Wire and cable spraying خازن ها دسته کوچک و جذابی هستند که قادر به ذخیره بار الکتریکی برای کاربردهای مختلف هستند و حتی می توانند به عنوان یک منبع تغذیه ثانویه برای آن مدارهای مجتمع حساس عمل کنند. اگر باید مراقب اتلاف انرژی و گرما باشید، این می تواند مشکل ساز شود.

1.) این برد از طول مسیر نشتی پذیرفته شده 0 بیشتر است.

یک ترموستات دیجیتال می تواند چند کار را انجام دهد که ترموستات مکانیکی معمولی نمی تواند انجام دهد. حداکثر ولتاژ – هر خازن دارای حداکثر ولتاژی است که می تواند تحمل کند. هنگام کار با خازن ها، حواستان به حداکثر ولتاژ ممکن باشد. ولتاژ کاری این برد 4500 Vdc است! 1.) این برد از طول مسیر نشتی پذیرفته شده 0 بیشتر است. 1 اینچ در هر 1000 ولت برای شیب ولتاژ در هر نقطه روی برد، از جمله ردیابی برای ردیابی ولتاژ و ولتاژ به سوراخ های نصب.

کابل مخابراتی

طول 7.5 اینچ، عمق 3.750 اینچ، فضای عمودی اسمی 3.75 اینچ. مانند همه بردهای مدار ما، دارای فاصله 1/10 اینچ در هر کیلو ولت، ماسک عایق سنگین و پدهای HV گرد برای از بین بردن خزش و خرابی های ردیابی کربن است. مقاومت سری معادل (ESR) – مانند هر ماده فیزیکی دیگر، پایانه های خازن مقدار بسیار کمی مقاومت دارند.

کلید اتوماتیک

تحمل – خازن ها نیز مانند مقاومت های مشابه خود تحمل متغیری دارند. برخی از روان کننده های سیم کشی زمان خشک شدن بسیار سریعی دارند. مدار 15 آمپر معمولاً توسط سیم 14 آمپر سرو می شود و توسط یک قطع کننده مدار 15 آمپر یا فیوز محافظت می شود. اگر خازن انتخابی شما بزرگترین قسمت برد مدار شما باشد تعجب نکنید، زیرا هرچه ظرفیت بیشتری نیاز داشته باشید، بزرگتر می شود.

برد مدار یک برد با پوشش ماسک لحیم کاری تخته ساخت ایالات متحده با کیفیت بالا است. 269 ​​ایالات متحده حمل و نقل سرزمین اصلی شامل. 299 ایالات متحده آمریکا به علاوه حمل و نقل ظرفیت 54uF را مشخص کنید! قیمت ممکن است تغییر کند این برد ظرفیت بالاتر بزرگتر از آن چیزی است که برای تقویت کننده های آمریترون توصیه می شود. تعداد آمپلی فایرها از 40 به پنج یا شش و سپس به دو یا سه کاهش یافت.

8 جملات الهام‌بخش درباره فیوز مینیاتوری

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فیوز مینیاتوری – برو اینجا – بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما