AQI در دهلی-NCR به رده “شدید” سقوط کرد، فعالیت های تخریب ساختمان ممنوع شد | اخبار هند

دهلی نو: با افزایش شدید آلودگی در پایتخت ملی در روز یکشنبه، پانل کیفیت هوای مرکز به مقامات دهلی-ان سی آر دستور داد تا طبق مرحله سوم طرح اقدام واکنش درجه بندی شده (GRAP) کارهای ساختمانی غیرضروری را در منطقه ممنوع کنند. میانگین شاخص کیفیت هوای 24 ساعته دهلی (AQI) در ساعت 4 بعد از ظهر به 407 رسید.

کمیته فرعی اجرای GRAP روز یکشنبه جلسه ای را برای بررسی سناریوی کیفیت هوا در منطقه و همچنین پیش بینی وضعیت هواشناسی و شاخص کیفیت هوای دهلی برگزار کرد.

مشاهده کرد که کیفیت هوا در 24 ساعت گذشته شاهد وخامت بیشتری بوده است. کمیته فرعی در تلاشی برای جلوگیری از وخامت بیشتر، تصمیم گرفت که تمام اقداماتی که در مرحله III GRAP پیش بینی شده است، علاوه بر همه اقدامات تحت مراحل I و II، با اثرگذاری فوری در NCR اجرا شود.

سطح آلودگی در دهلی پس از 4 نوامبر وارد رده “شدید” شد، زمانی که AQI 447 بود. یک AQI بین 201 و 300 “ضعیف”، 301 تا 400 “بسیار ضعیف” و 401 و 500 “شدید” در نظر گرفته می شود.

کمیسیون مدیریت کیفیت هوا (CAQM) در 14 نوامبر به مقامات دستور داده بود که محدودیت های اعمال شده در دهلی-NCR تحت مرحله III GRAP، از جمله ممنوعیت فعالیت های ساخت و ساز غیر ضروری را لغو کنند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances