sibnewbanner

DejaVu Entertainment و Vivek Jain: A Success Story | اخبار

موسیقی بستری است که همه را به هم متصل می‌کند. یک فرد علاقه‌مند به موسیقی می‌تواند از طریق بیان خود، که ممکن است به هر شکلی باشد، به جامعه کمک کند. یکی از این موفقیت‌ها، داستان یک کارآفرین پرشور است که حرفه خود را با هم ترکیب کرد تا DejaVu Entertainment and Events، Vivek Jain را تشکیل دهد.

ویوک جین از ابتدایی فروتن تا اوج دنیای سلبریتی ها به موفقیت های زیادی در حرفه خود دست یافته است. سفر او به این مرحله، وقایع نگاری جالبی از مبارزات، سختی ها و برخی تصمیمات بسیار عاقلانه است.

ویوک تنها 8 سال داشت که پدرش را از دست داد. تحصیلات او درهم و برهم بود، اما او تحصیلات خود را در شرایط بحرانی که از مسئولیت ها تا بحران های مالی را در بر می گرفت، به پایان رساند.

Vivek اولین طعم تجارت خود را در 14 سالگی تجربه کرد. او هر سال شروع به فروش محصولات جشن در جشنواره ها و کالاهای فصلی کرد. در طول دیوالی کراکر و شیرینی می فروخت و در زمان هولی گاری او پر از رنگ و آب پاش برای فروش می شد. Vivek به آرامی و به طور پیوسته کسب و کار کوچک خود را به جلو می برد و بر هر کارکردی از مدیر اجرایی تا حساب کاربری نظارت می کرد. با این حال، اعتماد به نفس و تحمل ریسک او در حال رسیدن به ارتفاعات جدید بود.
ویوک به مدرسه بازگشت و مدرک خود را در حین کار به عنوان یک کارآفرین در صنایع بازاریابی لباس، هتل و موبایل دریافت کرد.

او در یک شرکت فناوری اطلاعات مستقر در نویدا سرمایه گذاری کرد که در ایجاد برنامه های کاربردی موبایل و وب سایت ها تخصص دارد. بازاریابی اینترنتی بسیار محبوب بود و شرکت در این زمینه نیز گسترش یافته بود. سرمایه گذاری Vivek او را قادر ساخت تا وضعیت مالی خود را بهبود بخشد و با اعتماد به نفس بیشتری به جلو برود. ویوک می گوید: «بله، پول به شما اعتماد به نفس می دهد. او عاقلانه تصمیم گرفت به دبی نقل مکان کند.

ویوک از کودکی طرفدار موسیقی بوده است. موسیقی به او کمک کرده بود که از مصیبت های زندگی اش جان سالم به در ببرد، بنابراین تصمیم گرفت آن را شغل خود قرار دهد. این به معنای تولید یک پلت فرم عالی برای موسیقی و سرگرمی بود.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما