OCC آوریل را به عنوان ماه ملی توانایی مالی معرفی می کند

واشنگتن- دفتر کنترل کننده ارز (OCC) بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال (مجموعاً بانک ها) را تشویق می کند تا از آموزش سواد مالی در تمام طول سال، به ویژه در ماه توانایی مالی ملی، که تا 30 آوریل ادامه دارد، حمایت کنند.

بانک‌ها سواد مالی را با حمایت از برنامه‌هایی که سواد مالی، توانمندسازی اقتصادی و دسترسی به سرمایه و اعتبار را برای همه مصرف‌کنندگان، از جمله کسانی که از خدمات بانکداری سنتی محروم هستند یا دسترسی ندارند، ارتقا می‌دهند.

بلیک پاولسون، مدیر بازرسی ارز، گفت: «توانمندی مالی و توانمندسازی مالی افراد را قادر می‌سازد تا به اهداف خود برسند و بهترین زندگی خود را داشته باشند. «ماه ملی توانمندی مالی اهمیت به عهده گرفتن مسئولیت امور مالی شخصی را به همه یادآوری می کند. بانک‌ها نقش مهمی در حمایت از توانایی‌های مالی جوامع خود دارند، به‌ویژه جوامع کم‌درآمد و کم‌درآمد که دسترسی گسترده‌تر به اعتبار و سرمایه بیشتر مورد نیاز است.»

OCC به عنوان بخشی از مأموریت خود، مدت‌هاست به بانک‌ها کمک کرده است تا آموزش سواد مالی را برای مصرف‌کنندگان و جوامع فراهم کنند. OCC بانک ها را تشویق می کند تا مشتریان را به HelpWithMyBank.gov آژانس هدایت کنند تا در مورد خدمات بانکی پاسخ دریافت کنند و سؤالات یا مشکلاتی را که مشتریان ممکن است با بانک های خود داشته باشند حل کنند.

علاوه بر این، OCC پروژه REAch را برای ترویج مشارکت بیشتر در سیستم مالی ایالات متحده از طریق افزایش توانایی مالی و شمولیت و با کاهش موانع دسترسی در میان اقلیت ها و جمعیت های محروم تأسیس کرد. پروژه REAch به دنبال گسترش دسترسی به اعتبار برای بیش از 45 میلیون مصرف کننده است که بسیاری از آنها اقلیت ها یا افراد کم درآمدی هستند که به دلیل نداشتن امتیاز اعتباری با چالش هایی در دریافت اعتبار مواجه شده اند. (2) از کسب و کارهای کوچک، به ویژه در جوامع اقلیت، حمایت کرده و به آنها کمک می کند تا به طور مؤثرتری به سرمایه دسترسی پیدا کنند. و (3) حمایت از بانک های اقلیت در ارائه آموزش سواد مالی، مشاوره اعتباری و مالکیت خانه، و سایر خدمات به مشتریان خود، که بسیاری از آنها افراد یا اقلیت های کم درآمد هستند یا در جوامع محروم زندگی می کنند.

OCC همچنین افسران امور جامعه منطقه را در سراسر کشور مأمور کرده است تا به بانک ها در ارائه آموزش سواد مالی و سایر خدمات برای مصرف کنندگان و جوامع خود کمک کنند. این افسران می توانند توضیح دهند که چگونه بانک ها می توانند از ماه توانمندی مالی ملی حمایت کنند و راه های دیگری برای گسترش دسترسی به آموزش سواد مالی، اعتبار و سرمایه در جوامع خود بیابند. علاوه بر این، OCC در منابع مفید و نشریات مربوط به آموزش سواد مالی در occ.gov پست می کند.

لینک های مربوطه

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما