Phone Bhoot: کاترینا کایف می‌گوید: سرگرم‌کننده‌ترین جنبه بازی یک روح، دنیای خود فیلم بود. اخبار مردم

بمبئی: کاترینا کایف، بازیگر بالیوود، که در حال آماده شدن برای پیشنهاد کمدی ترسناک آینده‌اش «Phone Bhoot» است، چیزهایی را که او را در مورد فیلمنامه جذاب کرده است و به او گفت که سرگرم‌کننده‌ترین جنبه ایفای نقش یک روح در این فیلم، که همچنین در آن بازی می‌کند، چیست. ایشان خطتر و سیدانت چاتورودی.

این بازیگر به IANS گفت: “محرمانه ترین جنبه ایفای نقش یک روح، خود دنیای فیلم بود. من متوجه شدم که چند سالی است که یک فیلم کمدی بازی کرده ام. بنابراین، نوعی تمایل برای دریافت آن وجود داشت. بازگشت به یک مجموعه فیلم که مستلزم خنده و عجیب و غریب و فیلمنامه ای فشرده بود.

وی در ادامه با تمجید از نویسندگان این فیلم گفت: «Phone Bhoot» فیلمی است که در آن می‌توان دید نویسندگانی چیزی خلق کرده‌اند که سال‌ها با هم واقعاً به آن علاقه داشتند. ارجاعات فرهنگی و گنگ های موجود در فیلمنامه و دیالوگ ها، و زمانی که بینندگان بتوانند آن را ببینند، روی صفحه نمایش داده می شود.”

«Phone Bhoot» محصول شرکت اکسل انترتینمنت به کارگردانی گورمیت سینگ کارگردان مشهور «میرزاپور» ساخته شده است و در تاریخ 4 نوامبر 2022 وارد سینماها می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم