R Ashwin پیامی برای PCB درخواست تعویض مکان WC دارد | اخبار کریکت

انتشار برنامه رسمی جام جهانی 2023 که مشتاقانه انتظار می رود هنوز در انتظار است زیرا شورای بین المللی کریکت (ICC) منتظر تایید پاکستان در مورد شرکت آنها در این مسابقات است که قرار است اواخر امسال در هند برگزار شود.

در میان تمام تاخیرها، کریکت بورد پاکستان (PCB) یک درخواست نسبتاً عجیب از ICC و هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) ارائه کرده است و به دنبال تغییر محل برگزاری دو مسابقه جام جهانی است. با این حال هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در خصوص این درخواست یا برنامه جام جهانی اعلام نشده است. با این حال، راویچندران اشوین، استاد اسپین هند، نظر خود را در مورد درخواست پاکستان بیان کرده است.

طبق پیش نویس برنامه اولیه، که متعاقباً با همه کشورهای شرکت کننده به اشتراک گذاشته شد، قرار بود پاکستان در 20 اکتبر در استادیوم چیناسوامی بنگالور به مصاف استرالیا برود و پس از آن سه روز بعد در استادیوم چیدامبارام چنای مقابل افغانستان بازی کند. با این حال، PCB تمایل خود را برای تغییر مکان برای این دو مسابقه ابراز کرده است. در حالی که هیئت مدیره هیچ دلیل خاصی برای این درخواست ارائه نکرده است، گزارش ها حاکی از آن است که پاکستان می خواهد اطمینان حاصل کند که آنها در هر دو بازی به عنوان برترین ها در نظر گرفته می شوند.

اشوین فکر نمی کند که ICC این درخواست را جدی بگیرد

در واکنش به این درخواست غیرعادی، اشوین در یکی از قسمت های اخیر کانال یوتیوب خود، دیدگاه های خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشت. او در مورد تمایل دیوان بین المللی کیفری برای رسیدگی به این درخواست، با توجه به ماهیت منطق پشت آن، ابراز تردید کرد. اشوین پیشنهاد کرد که اگر پاکستان به نگرانی‌های امنیتی اشاره می‌کرد، ممکن بود مکان‌های برگزاری، مشابه وضعیت جام جهانی T20 2016، زمانی که مسابقه بین هند و پاکستان، که در ابتدا در دارمسالا برنامه ریزی شده بود، به کلکته منتقل شد، تعویض می‌شد.

“پاکستان در خود نامه درخواستی خود ذکر کرده است که شرایط به نفع افغانستان در چنای خواهد بود. بنابراین، با تغییر محل برگزاری، این امر به نفع پاکستان است. بنابراین، من بسیار شک دارم که دیوان بین المللی کیفری به این درخواست توجه کند. شاید اگر پاکستان به این درخواست توجه کند. با توجه به دلایل امنیتی معتبر، ممکن است تغییر داده شود. چیز مهم دیگر. درخواست جالب پاکستان برای تغییر مکان. بازی در حال حاضر این است که پاکستان با استرالیا در بنگلور بازی می کند و افغانستان در چنای. آنها می خواهند مکان ها عوض شود.” .

اشوین در ادامه گفت که ICC تنها به دلایل امنیتی چنین درخواست هایی را بررسی می کند. او نمونه ای از جام جهانی T20 2016 را ذکر کرد، جایی که بازی هند و پاکستان در ابتدا در دارمسالا برنامه ریزی شده بود اما به دلایل امنیتی به کلکته منتقل شد.

انتظار می رود که اعلام رسمی در مورد برنامه جام جهانی توسط ICC در 27 ژوئن و دقیقاً 100 روز تا شروع مسابقات اعلام شود.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما