sibnewbanner

Rakul Preet Singh-Jacky Bhagnani برای اولین بار با هم در رمپ قدم بزنید- تماشا | اخبار مردم

دهلی نو: جکی باگنانی و راکول پریت سینگ یکی از زوج‌های مورد بحث بالیوود هستند، اما هر دو هنوز برای اهداف حرفه‌ای با هم دیده نمی‌شدند. اما دلیلی که هر دوی آن ها به شدت به آن احساس می کنند، اخیراً آنها را از نظر حرفه ای و همچنین به شیک ترین و جذاب ترین شکل متحد کرده است.

در یک شوی مد جمع آوری کمک مالی که در حیدرآباد به منظور آموزش توسط یک سازمان غیردولتی که به دنبال بهبود کیفیت آموزش در مدارس دولتی است، تهیه کننده-بازیگر جوان فوق العاده شیک جکی باگنانی در کنار یکی از زیباترین خانم های پیشرو سینمای هند روی سطح شیب دار قدم زد. راکول پریت سینگ، در حالی که این دو نمایش را به عنوان مجریان نمایش به پایان رساندند.

در راه رفتن برای یک طراح برجسته، این اولین باری بود که هر دوی آنها به صورت حرفه ای با هم دیده می شدند و همه چیز خیره کننده، شیک و شایان ستایش بود زیرا عکس های مختلفی از آنها در حالی که دست در دست یکدیگر گرفته بودند و به یکدیگر لبخند می زدند از نمایش ظاهر شد.

ویدیو را اینجا ببینید

جکی باگنانی که برای یکی از شیک‌ترین و خوش‌تیپ‌ترین تولیدکنندگان هند ساخته شده بود، در کورتای درخشان نقره‌ای و سبز نعنایی با لباس خواب ساده و هماهنگ با رنگ‌های ساده و دوپاتای مرتب تا شده همراه با کفش‌های مشکی و ظاهری آراسته، بسیار شیک به نظر می‌رسید. در حالی که راکول با یک لهنگای صورتی هلویی با بلوزی با طرح صلیب، موهای موج دارش که روی شانه هایش افتاده بود و یک گردنبند چوکر الماس مانند همیشه رویایی به نظر می رسید.

راکول هنوز هم برای آخرین فیلم خود، “Chhatriwali” که به تنهایی رهبری می‌شود، عشق می‌کشد، در حالی که Jackky Bhagnani قرار است 2 فیلم از بزرگترین فیلم‌های سال را از طریق Pooja Entertainment با “Bade Miyan Chhote Miyan” و “Ganapath” بیاورد.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما