The Ultimate Guide To قطعات یدکی هایما

Spare parts"هتل" یک ایستگاه کامیون داران بود و همانطور که از در وارد می شدیم با یک اعلامیه با افتخار روبرو شدیم که "این هتل مفتخر است که یک هتل 1 ستاره است". این اتفاق افتاد و آویناش نامزد فیلم درخشان "نه فیلم نوجوان دیگری" شد.

Car parts از آنجایی که حدود 1000 کیلومتر برای طی کردن داشتیم، از مسقط زوم کردیم و با سرعت ثابت 160 کیلومتر در ساعت (100 مایل در ساعت) رانندگی کردیم، اما گرمای هوا باورنکردنی بود! جاده مسقط به صلاله، جاده ای متروک است. بزرگراه عمان: خشک ترین سفر جاده ای تا کنون!

شب شده بود و چیزی جز سیاهی در اطرافمان نمی دیدیم. هزاران ستاره وجود داشت اما این یک شب بدون ماه بود. ما به این نتیجه رسیدیم که کاری جز تماشای یک فیلم احمقانه در iPad وجود ندارد. پس آنجا بودیم، در بیابان گیر افتاده بودیم، و در حالی که منتظر بودیم پلیس ها بیایند ما را بیاورند، تماشای دیلدوها بودیم. بنابراین اینجا بودیم، در وسط بیابان، 50 درجه بیرون (به شدت داغ!) و حداقل 200 کیلومتر از نزدیکترین روستا/پمپ سوخت فاصله داریم، با لاستیک پنچر شده و بدون زاپاس.

Haima Spare Parts

از آنجایی که در وسط بزرگراه بودیم، به ما گفتند که یک نفر برای کمک به ما می آید اما ممکن است حدود 2 ساعت طول بکشد. برخلاف اکثر نقاط خاورمیانه، این مکان واقعاً سبز است! تنها جایی که این امکان وجود داشت، صلاله در جنوب شرقی عمان بود. زمان گذشت و ناگهان یک نیسان آرمادا عظیم را پشت سر گذاشتیم: پلیس سلطنتی Spare parts عمان رسیده بود! بنابراین یدک‌کش ماشین من را جلوی یک کارگاه رها کرد و پلیس ما را به تنها هتل شهر برد.

[arpw limit=”10″]

لوازم یدکی هایما

Haima spare parts بنابراین یدک کش بالاخره رسید و ماشین را به سمت هایما برد. ما با دستگاه‌های برش‌کن و برچیده‌کننده خودرو ارتباط برقرار می‌کنیم که تحویل روز بعد را برای قطعات خودروی کارکرده و لوازم یدکی خودرو تضمینی ارائه می‌دهند. رساندن قطعه صحیح به مشتریان ما بزرگترین هدف ما است، به همین دلیل است که قطعات دیگ آلفا زمان زیادی را صرف اطمینان از اینکه یک تصویر عکاسی با جستجوی لوازم یدکی گرمایش آلفا شما همراه است، صرف می کند.

ممکن است لازم باشد پول زیادی خرج کنید تا بازرسی مجدد خودرو را پشت سر بگذارد. سازنده اصلی تجهیزات که قطعات OEM را ارائه می کند، شرکتی است که قطعات مورد استفاده در خودرو را در صورت نو بودن تولید می کند. این شرکت اخیراً اولین قطعه جایگزین فلزی خود را به صورت سه بعدی چاپ کرد، یک پوشش ترموستات برای کامیون های قدیمی مرسدس و وسایل نقلیه کاربردی Unimog. این اولین وسیله نقلیه زرهی آمریکایی بود و در سال 1915 توسط سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده برای آزمایش قبل از استفاده توسط اسکادران اول خودروهای زرهی، که شامل هشت اتومبیل بود، سفارش داده شد.

قطعات یدکی هایما

با این حال، در روز اول ما به جای نیزوا به مسقط رفتیم. با این حال، فقط پرسنل آموزش دیده می توانند قطعات را نصب کنند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که در حال خرید قطعات با کیفیت بالا و یکسانی هستید که در زمان تولید خودرو بر روی آن نصب شده است. راه عالی برای انجام این کار استفاده از دکمه های اشتراک گذاری در بالای صفحه است.

از طریق نصب قطعات یدکی اورجینال، شما یکپارچگی یاماها خود را حفظ خواهید کرد و همچنان از آن همانطور که ما در نظر داشتیم لذت می برید. سرمایه گذاری بر روی قطعات یدکی اصلی با کیفیت خوب یا قطعات یدکی به همان اندازه خوب برای خودروی تویوتا شما در دراز مدت برای شما مفید خواهد بود. به عنوان مثال، SUV Jonway UFO که از سال 2007 در چین تولید می شود، یک کپی مجاز از نسل دوم تویوتا RAV4 است. خوب، چند دقیقه بعد بوی سوختگی حس کردیم، بنابراین تصمیم گرفتیم که توقف کنیم.

لاستیک تا آن زمان واقعاً می سوخت. ران فلت ها در هنگام پنچری مفید هستند زیرا می توانید پس از پنچر شدن لاستیک خود، حدود 100 کیلومتر روی آنها رانندگی کنید. بنابراین تصمیم گرفتم به رانندگی ادامه دهم، زیرا هنوز 100 کیلومتر دیگر فرصت داشتم تا در این دو ران ها بروم. کیا پیکانتو با کوچک‌ترین مدل کیا که تا به حال در بازار خودرو فیلیپین به فروش می‌رسد شروع شد و هنوز هم دروازه‌ای برای برند کیا است.

داستان کوتاه: حقیقت درباره قطعات یدکی هایما

Spare parts اگر تخلف کنند، مشمول تعرفه‌های بالاتر می‌شوند که به معنای افزایش قیمت برای خریداران خودرو است. این کشتی همچنین به یک تفنگ اصلی پنج اینچی و همچنین موشک های ضد هوایی Sea Ceptor مجهز خواهد شد. صلاله شهری زیبا در کنار دریای عرب است. ما به کار خود افتخار می کنیم، به همین دلیل است که به ارائه محصولات با کیفیت بالا به مشتریان خود اختصاص داده ایم.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قطعات یدکی هایما لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما