sibnewbanner

7 روش کلیدی که حرفه ای ها برای پهپاد سمپاش استفاده می کنند

کاربران می توانند با چرخاندن کلید کلید کنترل هواپیما روی کنترل از راه دور، بین هواپیماهای مختلف جابجا شوند. تمیز کردن خود پهپاد هنگام آماده شدن برای ذخیره سازی زمستانی عقل سلیم است، اما کنترل از راه دور را نیز فراموش نکنید! استفاده از آفت کش های رایج با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کانادا هنوز قانونی نیست و ممکن است برای مدتی به همین شکل باقی بماند. او می گوید که گاوها در اولین گذر از یک پهپاد فرار می کنند و در چند گذر بعدی از مسیر خارج می شوند، اما آنها در نهایت آرام می شوند. اولین نفری باشید که نظر می دهد! اولین پهپاد سمپاشی این کشور در مزرعه گندم نورفولک مورد آزمایش قرار گرفته است – که نمایی وسوسه انگیز از آینده فناوری پیشرفته کشاورزی ارائه می دهد. کریس اگلینگتون از شرکت فناوری Crop Angel از این تجهیزات برای اسپری محرک های زیستی در یک قطعه آزمایشی در مزرعه خود، به عنوان بخشی از آزمایش افزایش عملکرد با همکاری دانشگاه هارپر آدامز و همکاران متخصص پهپاد Drone AG استفاده می کند. 7. جوی استیک ها را برای هرگونه چسبندگی تست کنید. در طول جمع آوری داده ها، شرایط آب و هوایی مانند دمای هوا، رطوبت نسبی هوا و سرعت باد با استفاده از یک دماسنج دیجیتالی مدل ITHT2210 (Instrutemp، ایالت سائوپائولو، برزیل) و یک دماسنج دیجیتال مدل TAFR-180 (Instrutherm، ایالت سائوپائولو) پایش شد. ، برزیل).

چگونه پس انداز زیادی پول با Sprayer Drone؟|ایده ها، فرمول ها و میانبرها برای Sprayer Drone|Sprayer Drone برای شرکت: اصول برای آسیب دیده شدن ساخته شده اند.}

این ویژگی عالی به شما این امکان را می‌دهد که به‌جای سرگردانی با سرعت پمپ و محاسبات اضافی، روی پرواز تمرکز کنید. این مدل سه بعدی به شما این امکان را می‌دهد که با دقت و دقت بیشتری نسبت به استفاده از روش‌های fly-around یا walk-around که در بالا توضیح داده شد، یک Field Plan ایجاد کنید، به خصوص اگر درختان میوه را اسپری می‌کنید و یا در شیب تند رشد می‌کنید، زیرا Field Plan آسان‌تر است. هنگامی که نمای سه بعدی از ملک خود دارید ایجاد کنید. پهپادها در حال حاضر به صورت مستقل در حال حرکت و اسپری می‌کنند و طبق برنامه پروازی که برای شناسایی نقاط مشکل‌دار در میدان ایجاد شده است. این شرکت که در سال 2018 تأسیس شد، با قابلیت سمپاشی 1 هکتار در ساعت شروع به کار کرد.

یک نسخه دارای قابلیت RTK است که پهپاد DJI Agras MG-1P (RTK) نام دارد. یکی از دلایل نشانه گذاری این است که شخصی که شما را به شرکت یا فروشنده ارجاع داده است هزینه ارجاع می گیرد. 4. یک پمپ آب بدون برس برای سمپاش پهپاد 10 لیتری. ما پهپاد سمپاش خود را برای صنعت کشاورزی دریافت کردیم، ما از محصولات با کیفیت بسیار راضی هستیم و آنها را به شدت توصیه می کنیم. ما فرآیندهای کنترل کیفیت Drone Sprayer Mist را بهبود بخشیده‌ایم تا از هر محصول واجد شرایط صادرات اطمینان حاصل کنیم. هر هواپیمای بدون سرنشین 100٪ آزمایش پرواز و کنترل کیفیت دقیق است. این پهپادها 100% آزمایش‌های داخلی و پروازی را انجام می‌دهند تا از واجد شرایط بودن و آمادگی برای پرواز قبل از تحویل اطمینان حاصل شود. Q2. آیا پهپاد سمپاش uav آماده پرواز است؟ او آماده تایید پهپادهای سمپاشی به عنوان جایگزینی بلندمدت برای دکل های بزرگ سمپاشی نیست، اما پتانسیل زیادی می بیند.

حقیقت صادقانه به نیکی در Sprayer Drone

در حالی که چشم‌انداز ربات‌های مزرعه‌دار خودمختار که در اطراف حومه شهر سروصدا می‌کنند، دورنما به نظر می‌رسد، آزمایش پیشگامانه در لتون، نزدیک شیپدهام، پتانسیل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) را برای درمان محصولات از هوا ثابت می‌کند. دلیل اصلی این است که آژانس تنظیم مقررات مدیریت آفات (PMRA) پهپادها را به عنوان روش کاربردی منحصر به فرد، جدا از اسپری های زمینی و اسپری های هوایی از هواپیماهای خلبانی اعلام کرده است. از سال 2016، JOYANCE TECH بر تحقیق و توسعه پهپادهای سمپاش و راه حل های کاربردی پهپاد متمرکز شده است. پهپاد سمپاش، ما تولید کننده حرفه ای پهپاد اسپری، پهپاد مه پاش بدون هوا، پهپاد اسپری مزرعه، هواپیمای بدون سرنشین برای بخور در کشاورزی هستیم. اگر می خواهید در مورد محصولات پهپاد مه پاش بیشتر بدانید، لطفاً روی جزئیات محصول کلیک کنید تا پارامترها، مدل ها، تصاویر، قیمت ها و سایر اطلاعات در مورد پهپاد اسپریر، پهپاد مه پاش بدون هوا، پهپاد اسپری مزرعه، پهپاد بخور در کشاورزی را مشاهده کنید. Ferto-15 merupakan drone pertanian yang di rancang oleh team fulldronesolutions UAV fulldronesolutions di kota yogyakarta اندونزی dengan fungsi utama untuk misi drone sprayer cairan pertanian modern dan pertanian organik diantaranya fertilizer cair dan segala jenis diantaranya fertilizer cair dan segala cenis dengeant di penticide dapat dilipat ketika transport memiliki kelebihan tahan hujan ringan, ورود و مشاهده قیمت در ویترین نت autonomous dan smart air mode.

پاشش پهپاد پروداکتیویتاس دالام سکالی تربانگ مامپو منکاپای 1 – 1,5 هکتار دنگان لاما تربانگ سکویتر15 منیت دان موتان 15 لیتری. سمپاش کشاورزی پهپاد زراعی Xiaoizi که به دلیل ویژگی های عالی خود شناخته شده است یک پهپاد سمپاشی کشاورزی چشمگیر است. این پهپاد دارای ویژگی های پیشرفته است، اما عملکرد آسان و بی دردسر را تضمین می کند. طراحی قدرتمند هشت کوپتر 8 روتور ثبات را تضمین می کند و اطمینان می دهد که مشکلات مربوط به یک روتور، پایداری پهپاد را به خطر نمی اندازد. در مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی IEEE 2015 مشکلات واقعی توسعه وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (APUAVD)، IEEE، کیف، اوکراین، 13-15 اکتبر 2015. در مجموعه مقالات کنفرانس فناوری بشردوستانه جهانی IEEE 2017 (GHTC)، IEEE، سان خوزه، کالیفرنیا، 19-22 اکتبر 2017. اما او گفت که این آزمایش نشان دهنده خوبی است که نشان می دهد این فناوری چگونه می تواند در آینده به طور بالقوه مورد استفاده قرار گیرد. به نظر می‌رسد که سمپاش‌های بدون سرنشین انتخاب خوبی برای پهپادهای غبارآلود محصولات کشاورزی باشند، اما متغیرهای زیادی در اینجا وجود دارند که بر این موضوع تأثیر می‌گذارند که آیا این تصمیم برای موقعیت شما خوب است یا خیر. با دیدن چالشی که مادر و پدربزرگ و مادربزرگم از طریق مبارزه با آفات و بیماری های محصولات کشاورزی می گذرند.

در صورتی که به دنبال یک پهپاد سمپاش کوچکتر با ظرفیت کمی کمتر هستید، ما یک پهپاد سمپاش 2 کیلوگرمی نیز ارائه می دهیم. Dropcopter با یک ایده بسیار نوآورانه در استفاده از سمپاش پهپاد خود برای گرده افشانی محصولات به این شکاف قدم گذاشته است. 9. اتصال را قطع کنید سپس RC و پهپاد را دوباره جفت کنید. روشی که من می بینم چیزی شبیه به این کار می کند اگر مستقل باشد می تواند 24 ساعته کار کند، بنابراین اگر ایستگاه هواشناسی به پهپاد بگوید که هوا برای اسپری کردن مناسب است، پهپاد می تواند بلند شود، برود و سمپاشی خود را انجام دهد، بیاید. بازگشت، سوخت گیری، بارگیری مجدد و دوباره بالا رفتن، او گفت. تکنسین‌های پشتیبانی Rantizo پیشنهاد می‌کنند بهترین کار این است که باتری‌ها را کاملاً شارژ کنید و سپس آنها را در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا ذخیره کنید. هر دو باید تمیز شوند و در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا نگهداری شوند. لطفاً به خاطر داشته باشید که هر سمپاش پهپادی مجموعه ای از مشکلات، اقتصادی، قوانین و غیره منحصر به فرد خود را دارد. تفسیر من بحث جامعی از کل منطقه نیست. آزمایش اولیه هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل Delegate WG و Malathion 85E به بستر تره فرنگی در مرکز تحقیقات و توسعه Agassiz کشاورزی و کشاورزی کانادا (AAFC) به اندازه یک سمپاش بوم مؤثر بود.

3 ایده‌های شیک برای Sprayer Drone شما

سمپاش بوم نمی تواند از بالای کوه عبور کند و نمی تواند از روی یک محصول یا چوب بسیار بلند عبور کند، بنابراین سه نمونه بلافاصله وجود دارد که یک پهپاد قادر به سمپاشی است. طراحی جمع و جور این سمپاش پهپاد آن را از جمعیت جدا می کند. مقرون به صرفه ترین سمپاش پهپاد برای مبتدی. سمپاش پهپاد کشاورزی سریع و کارآمد است و می تواند 200000 تا 30000 متر مربع در روز را تکمیل کند که 30-60 برابر کارایی بیشتری نسبت به کارهای سنتی دارد و 40-50٪ در هزینه های نیروی کار صرفه جویی می کند.

سه راه‌ها تحقق بهتر Sprayer Drone

● انرژی در حین کاهش سرعت بازیابی می شود، برنامه راننده کاملاً با موتور و بار سازگار است، 5 تا 7٪ کارآمدتر از راننده موج مربعی معمولی است و زمان پرواز را افزایش می دهد. ما همچنین پشتیبانی مهندسی حرفه ای، تیم فروش با راندمان بالا و قیمت رقابتی برتر را ارائه می دهیم که می تواند از زمان پاسخگویی سریع و راهنمایی فنی یک به یک پشتیبانی کند. در پاسخ به آن سناریو، اوت مشتاقانه عکسی از تراکتور و دکل سمپاش گیر کرده در یک زمین گل آلود نشان می دهد تا به ما یادآوری کند که پهپادها گیر نمی کنند.

دانستن این 5 راز باعث می‌شود Sprayer Drone شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.

این پهپاد سمپاش 5 کیلوگرمی یک پهپاد عالی برای کاربرد دقیق سموم دفع آفات، کودها و علف کش های مایع با برد 2 مایل (3.2 کیلومتر) و زمان پرواز تا 20 دقیقه است. در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر به خوبی در کشاورزی برای نظارت بر محصولات و جمع‌آوری داده‌ها در مورد سلامت گیاهان استفاده می‌شوند، آقای اگلینگتون می‌گوید این اولین بار است که از یک پهپاد به طور قانونی برای سمپاشی یک محصول کشاورزی در خاک بریتانیا استفاده می‌شود. اکثر مدل‌های پهپاد اسپری با Real Time Kinematics (RTK) سازگار هستند، که دقت موقعیت مکانی را در سطح سانتی‌متر در طول پرواز ارائه می‌دهد. سرعت به عوامل زیادی بستگی دارد، اما عمدتا تابعی از ظرفیت مخزن اسپری، سرعت پرواز، عرض نوار اسپری، تعداد نازل ها یا اتومایزرهای چرخشی روی پهپاد و سرعت جریان (حجم پاشش شده در دقیقه) است.

هواپیماهای بدون سرنشین هلیکوپتر هلیکوپتر ، پهپادهای کشاورزی Duster 10L با سیستم کنترل پرواز هوشمند و GPS. اگر هواپیمای بدون سرنشین را از دست بدهید ، بزرگ نیست. کریس الینگتون ، کشاورز نورفولک و شرکت او فرشته ، اولین هواپیمای بدون سرنشین محصولات زراعی انگلستان را در Shipdham محاکمه می کنند. Rantizo یک سکوی برای برنامه های مایع و جامد مبتنی بر هواپیماهای بدون سرنشین است (فکر می کنید برنامه های سموم دفع آفات یا برنامه های بذر زراعی را پوشش دهید). طراحی یک سکوی کوادکوپتر با عملکرد بالا با عملکرد بالا که رکورد استقامت MAV را با پرتوهای قدرت لیزر شکستن. این برنامه در چارچوب پلت فرم نوآوری 5G که Proximus در پایان آوریل راه اندازی شد ، تهیه شده است.

این گزینه برای هر نوع کاربرد هوایی توصیه نمی شود زیرا می تواند خطر رانش را افزایش دهد. نیروی هوایی مردم ویتنام (VPAF) یکی دیگر از کاربران پرکار AN-2 بود. در طول جنگ ویتنام ، این سرویس گهگاه از نوع به عنوان هواپیمای حمله استفاده می کرد. ظرفیت بزرگ 30 لیتر دهانه سمپاشی بزرگ مناسب برای سرویس پاشش مداوم پلات بزرگ. اسپری پتو. T30 به اندازه‌ای بزرگ است که برای مناطقی که معمولاً از سمپاش ute استفاده می‌کنید، به اندازه کافی بزرگ است، به خصوص زمانی که 3 عدد از آنها را با هم جمع می‌کنید (یک کنترلر را تشکیل می‌دهند). به لطف ارتفاع کم پهپاد در حین پرواز، می توان به منطقه بسیار وسیعی تا 6 هکتار در ساعت دست یافت و مدیریت اسپری را بهبود بخشید.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما