Assured No Stress کنترل فاز

شرکت سیمران الکتریک که در سال 1380 تاسیس شد، در زمره برترین شرکت های بازار به شمار می رود. علیرغم هدفش برای رقابت در هر بخش بازار، تا سال 1929 بود که کرایسلر به طور جدی به بازاری که هنوز به طور کامل از آن استفاده نکرده بود، پرداخت: حوزه لوکس.

سیم و کابل افشان

Wire and cable spraying هیچ کس نمی توانست بداند که رکود آینده این میزان را تا 20 برابر کاهش خواهد داد. آنچه را یکی آفرید، دیگری به کمال رساند. بنابراین، هنگامی که سیستم کنترل روشنایی را در خانه خود نصب می کنید، می توانید از آرامش بیشتری برخوردار شوید.

او همچنین چندین وبلاگ در مورد کنترل موریانه Penrith نوشت. در آن زمان، خودروهای لوکس حدود 10 درصد از هشت سیلندرهای ایالات متحده را تشکیل می دادند، اگر کرایسلر می خواست یک تصویر لوکس داشته باشد، و زمانی که WPاگرچه کرایسلر قصد داشت نرمی تمام خودروهای خود را با پایه‌های موتور لاستیکی بهبود بخشد (عناصر کلیدی «قدرت شناور» که در اواسط سال 1931 توسط پلیموث اکران شد)، یک هشت یا دوازده همان چیزی بود که خریداران لوکس به دنبال آن بودند.

یک Imperial Eight می‌توانست 0 تا 60 مایل در ساعت را در 20 ثانیه انجام دهد، به سرعت 100 مایل در ساعت برسد و با سرعت 90 حرکت کند – در زمانی که بیشتر جاده‌ها خاکی بودند و بیشتر ماشین‌ها آنها را با سرعت 30 یا 40 مایل در ساعت می‌پیمایند. در ایندیاناپولیس، یک مسابقه Eight با نام GNH Special (برای راننده-راننده جورج N. Howie) با سرعتی نزدیک به 103 مایل در ساعت واجد شرایط شد و در مجموع یازدهم شد.

اختیاری در اواسط سال، "Thunderbird Special" 312 (نه کاملاً مشابه موتور 272/292) بود که دارای 215 اسب بخار قدرت با چوب، 225 با Fordomatic بود. اما این تنها چیزی نبود که این امپریال ها را خاص می کرد. برخی از به یاد ماندنی ترین کرایسلر امپریال های آن زمان LeBarons بودند.

فیوز مینیاتوری

در اواسط سال 1931 به عنوان سری CG معرفی شد (کرایسلر تا سال 1933 سال های مدل را رعایت نکرد)، امپریال هشت مستقیم با قیمت 2745 دلار برای یک سدان چهار در پنج سرنشین شروع شد. امپریال ها همگی با یک گیربکس چهار سرعته عرضه می شدند که قبلاً اختراع شده بود اما برای سال 1931 بهبود یافته بود. نه چهار سرعته به معنای امروزی، بلکه اساساً یک گیربکس سه سرعته با "کم اضطراری" بود که به نسبت دنده اول عادی اجازه می داد. از نظر عددی بالاتر از اکثر خودروها است.

یاکوکا به زودی به جابجایی مردم عادی مورد علاقه باب مک نامارا پایان داد و تا سال 1970 فورد اتومبیل های هیجان انگیزی را عرضه کرد. در پایان این شکنجه، موتورهای جدید ضد گلوله شدند. کرایسلر از اوایل سال 1926 و سری 80 شش سیلندر وجود داشت. اما نسل 1931-1933 از هم جدا ایستاد و بر بلندترین فاصله‌های محوری شرکت تا کنون سوار شد و اولین موتورهای هشت سیلندر آن تابلو خازن را تامین کرد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما